Nuttige adressen

Indien u meer info wil over bepaalde zaken kan u bij deze bedrijven terecht

Dobbelaere R. & G.

T: 050/61 07 66

gino.dobbelaere@skynet.be
X

Electro Snauwaert

T: 050/59.97.91

gil.sna@skynet.be

Van Deursen Domotics

T: 0479 53 00 70

vddomotics@telenet.be
http://www.vddomotics.be/

Electro Service

T: 050/60.20.22

info@esknokke.be
http://www.esknokke.be
X

Glashandel Blomme

T: 050/41.40.31

glas.blomme@pandora.be
X

Dobbelaere R. & G.

T: 050/61 07 66

gino.dobbelaere@skynet.be

Bonny bvba

T: 050/51 50 22

info@bonnyservices.be
X

S.O.S. Eric

T: 050 51 47 24

info@soseric.be
http://www.soseric.be/
X

Johan Ackerman

T: 050/61.48.53

Johan.ackerman@pandora.be
X

Stefaan Lambert

T: 050/51.49.76

stefaan.lambert@advalvas.be

Rik Vanpoucke

T: 050/60.69.33

rik.vanpoucke@telenet.be

Domien Baervoets

T: 0496/37 33 77


X

Paul Coppens

T: 050/60.13.15

slotenmaker.paulcoppens@telenet.be

Industria

T: 050/60.26.77

lsindustria@live.be

Multi-key – Dirk De Beer

T: 050/51 26 17

multikey@telenet.be
X

Schrijnwerkerij Rotsaert bvba

T: 050/60.09.55

rotsaert.bvba@skynet.be

Polyhout – Bernard Braibant

T: 050/62.39.22


X

Rudy Van Torre

T: 050/51.44.14

rudy.vantorre@pandora.be

Sleutjes Hans

T: 050/62.12.01

hans.sleutjes@telenet.be
X

TLS

T: 0478 34 35 92

tls@hotmail.be
X

Immo Woestyn CVBA

Ondernemingsnr: BE 0464 201 418
Erkend vastgoedmakelaar BIV:
Werbrouck Bénédicte n°203.361
Swolfs Baudouin n°203.317
Toegekend in België – controle instantie: BIV, Luxembourgstraat 16B, 1000 BrusselOnderworpen aan de deontologische code BIV.

Lid CIB-kust
CBFA Nr° 014219 A

Ons kantoor

Zeedijk 502
8300 Knokke-Heist

Tel: 050/60.17.82
Fax: 050/62.15.09
agence@immo-woestyn.be

Open van:
09u30-12u30
14u00-18u00
Gesloten woensdag & zondag